Українська співачка Анастасія Приходько вперше розповіла про свою роботу з продюсером Костянтином Меладзе.

Читайте нас у Google News!

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

Меладзе почав співпрацю зі співачкою після того, як вона перемогла на проекті «Фабрика зірок».

Він робив на неї великі ставки і був упевнений в тому, що вона стане успішною артисткою. Сама Приходько розповіла, що співпраця з Меладзе зійшла нанівець після того, як вона з'їздила на Євробачення від Росії в 2009 році. Анастасія вважає, що цей виступ був вкрай невдалим, і через нього співпраці з Меладзе не вийшло.

Приходько зізнається, що Меладзе односторонньо розірвав з нею контракт, і вона фактично залишилася без роботи. Також співачка запевняє, що нібито тільки завдяки їй Меладзе почав з'являтися на публіці, і став дуже впізнаваною людиною.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

"Потім мені стало прикро, коли він почав роздавати мої пісні. Таїсія Повалій співала»Мамо". Можна ж було мене покликати, але ні. І був період, коли я бачила, що де був він, там не було мене. Це сильно вдарило по мені "

Також вона підкреслила, що у неї навіть був нервовий зрив через те, що Меладзе припинив з нею працювати. Приходько стверджує, що три роки співпрацювала з продюсером, але при цьому навіть не могла відкласти гроші, і здебільшого працювала безкоштовно.