Відомий російський шоумен, актор і комік Гарік Харламов побував в гостях на подкасті у блогера і стендап-коміка Данила Поперечного.

Читайте нас у Google News!

Христина Асмус
Христина Асмус

У бесіді з ведучим, крім усього іншого, була порушена тема про віру в Бога. На пряме запитання колеги: "ти віриш у Бога?", Харламов відразу ж назвав себе агностиком і зазначив, що допускає існування чогось подібного, проте не вірить в релігійні догмати.

Більш того, як зізнався учасник популярного шоу Comedy Club, куди більше йому віриться в існування інопланетян, більш того, він навіть побоюється їх появи на Землі, оскільки вважає, що для людства така зустріч закінчиться вельми сумно.

Христина Асмус
Христина Асмус

коли ти починаєш про це думати. Думати, хто ти і що ти. Коли ти розумієш, де ми взагалі, що навколо нас відбувається. Що ми летимо з величезною швидкістю по всесвіту. Більш того, таких всесвітів мільярди і... чим далі від нас, тим більше об'єкти. Всі ці чорні діри, кротові нори. Ну звичайно, я на мільярд відсотків впевнений, що існує життя поза. Тому що це просто теорія ймовірності.