Росіяни пояснили знаменитій фігуристці, чому вона останнім часом стала об'єктом ненависті.

Читайте нас у Google News!

Тетяна Навка і Дмитро Пєсков
Тетяна Навка і Дмитро Пєсков

Тетяна Навка-олімпійська чемпіонка, знаменита на весь світ спортсменка. До шлюбу з Дмитром Пєсковим фігуристка користувалася загальною любов'ю, проте в останні роки ставлення росіян до Тетяни стало змінюватися.

Найбільше користувачів мережі обурюють її спільні фотографії з чоловіком, прес-секретарем президента Дмитром Пєсковим.

Останній такий пост став вельми показовим. Навка виклала в Instagram знімок, зроблений за лаштунками МХТ ім. Чехова після перегляду вистави»чоловіки і дружини".

- актуальна тема в усі часи в постановці Костянтина Богомолова за твором Вуді Аллена у виконанні приголомшливої команди наших акторів! - підписала Тетяна знімок, на якому вона зображена з чоловіком, Ігорем і Вадимом Верниками, Дариною Мороз, Софією Ернст. - Я в захваті! Чітка подача, Вірні слова, різні варіанти розвитку відносин, яскраві «типажі» чоловіків і дружин... у підсумку складаються в нетривіальний спектакль про долі людей! МХТ один зі мною улюблених театрів, постановки якого завжди змушують в результаті задуматися незалежно від жанру вистави, який ти тільки що подивилася!

Навка пояснила, що в залі театру «всі перебували в масках», дотримуючись вимог, і зняли їх тільки для фотографії.

Дмитро Пєсков і Тетяна Навка
Дмитро Пєсков і Тетяна Навка

Однак це зауваження не врятувало її від хвилі хейта. Спортсменці нагадали, що квитки в столичний театр по кишені далеко не всім росіянам, розкритикували вираз облич на фото.

"Всі посміхаються однаковими посмішками, як неживі. Де великий Валерій Плотніков?» - обурювалися фоловери.

- Боже, скільки ненависті до Навки стало. Раніше такого не було. Тетяна, вам треба терміново розлучатися з Пєсковим! - порадив один з шанувальників фігуристки, натякнувши, що негативне ставлення до прес-секретаря президента перекинулося на Навку автоматично.

Реакція Тетяни Навки на цю пропозицію поки невідома.