Українська модель і дружина відомого телеведучого програми "Світ навиворіт" Діми Комарова Олександра Кучеренко підкорює серця своїх шанувальників своєю красою, ніжністю і привабливість. Після того як дівчина у 2016 році здобула титул "Міс Україна", її життя привернула численну армію передплатників, які з інтересом стежать за її соціальною сторінкою.

І ось чергова новинка від знаменитості, що засяяла в її Інстаграме, підкорила серця її фанатів. Дівчина насолоджується останніми теплими днями прекрасної пори і насолоджується всіма барвами осені. Тримаючи в руці жовтий листочок Олександра своєю посмішкою передає всі трепетні почуття, що спалахнули в її душі.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Мила і ніжна посмішка застигла на її губах. Для прогулянки по осінньому парку дівчина вибрала простенький наряд - світлі джинси, футболку з кленовим листям і накинула коричневий піджак. Довге волосся розсипалися по її плечах і завершують ніжний образ.

Під знімком модель зазначила, що лише тепер полюбила осінь. А ось шанувальники вмить відреагували на її слова і почали переконувати свого кумира, що осінь за що любити. Багато передплатники не змогли промовчати та подарували Олександрі безліч теплих і втішних компліментів.

За кілька годин новий пост переглянуло понад вісім тисяч відданих фанатів, які подарували яскравому знімку свої закохані сердечка. Модель підкорює серця фоловерів своєю відкритою і милою посмішкою і якоїсь наївністю, що проникає глибоко в душу.