Британські вчені з Оксфордського університету назвали п'ять симптомів, які вказують на те, що людина вже перехворіла на китайський недуг. Про це пише Anews.

Тимчасова втрата нюху

Багато людей думають, що втрата нюху і смаку пов'язані з закладеністю носа. Однак якщо нежиті у вас не було, але запахів ви не відчуваєте, то велика ймовірність, що у вас був коронавірус.

Синдром сильної втоми

Навіть після того, як ви одужали, втома не проходить. Якщо після сну ви не відчуваєте себе відпочилими, а навпаки розбитими, це може говорити про те, що ви перехворіли на коронавірус. Все через те, що в організмі відбувається процес інтоксикації. Млявість не проходить весь день і постійно хочеться спати.

Кон'юнктивіт

Печіння, свербіж, почервоніння і скупчення гною в куточках очей можуть бути симптомами ураження слизової при легкій формі китайської недуги. Багато людей не звертають уваги на такі симптоми, вважаючи їх результатом ГРВІ або тривалого сидіння за комп'ютером.

Висип на пальцях рук

Таку ознаку найчастіше можуть спостерігати молоді люди та діти. На пальцях вони можуть побачити висип, хвороба протікає в легкій формі.

Підозра на інсульт

У пацієнтів з легкою формою коронавірусу медики спостерігали симптоми схожі на ті, які бувають у людей в передінсультному стані, а саме:

  • втрата свідомості;
  • запаморочення;
  • легке оніміння лицьових м'язів.