У мережі з'явилося відео інтерв'ю Алли Пугачової в 1995 році. Зараз ролик можна назвати пророчим, адже 25 років тому Примадонна ділилася думками про двійнят, яких їй може народити сурогатна мати.

На фан-акаунті артистки в Instagram ролик викликав ажіотаж. Пугачова ніби "накреслила" собі двійнят Гаррі та Лізу.

На відео 25-річної давності Примадонна зазначає, що ще хоче пожити для себе, а після 60 років можна вже зайнятися дітьми, адже сучасна медицина дозволяє цей зробити шляхом заморозки яйцеклітин.

"Не зараз же. Дайте пожити для себе. Зараз можна і в 60 народити, нікуди поспішати. Ну а що, в пробірці... зараз така медицина, такі наукові досягнення. Що, я от будуть думати: постарію зараз і ніколи... зараз вже можна. Потрібно просто почекати", - говорить на ролику артистка.

Фанати досить емоційно відреагували на архівне відео від улюбленої виконавиці:

"Алла Борисівна, взагалі, ні перед ким не повинна, ні звітувати, не виправдовуватися. Це абсолютно нетактовно такі питання взагалі підіймати. Величезна кількість жінок вдаються до подібного. Це дозволено і все питання. Діти їх, їм вже по сім років. Прекрасні діти, отримують хороше виховання.", "АЛЛА ПОБИЙСЯ БОГА скільки можна брехати у твоєму віці", "припустимо на хвилинку, що не їхні діти. Але вони з народження живуть з ними, вони вже їх стали. Я з 5 ти років виховую дитину, я його не відрізняю від своїх і так само вважаю своїм, хоча він вже дорослий. Одумайтеся перш ніж писати гидоти", - пишуть в коментарях.