Дмитро Дікусар розповів про "кухню" "Танців з зірками"

Дмитро Дікусар розповів, як вперше вийшов на паркет "Танців з зірками" і чому це далося йому не з першого разу. Хореограф також поділився одкровеннями зустрічі з Іриною Білик, з якою після проекту зав'язався пристрасний роман.

Дмитро Дікусар
Дмитро Дікусар

Перший вихід на паркет для Дікусара відбувся ще 14 років тому в першому сезоні "танців". Але він станцював лише на гала-концерті, а не як учасник конкурсу. Тоді Дмитру був 21 рік, і його поставили в пару з Ольгою Сумською. Але незадовго до старту ефірів керівництво заявило, що не розуміє тандем 40-річної актриси і танцівника-молодика.

"Продюсери намагалися зробити мене старше, я відростив борідку. Проте за два тижні до першого ефіру мене просто виключили з проекту. Взяли іншого, більш дорослого танцюриста. Пам'ятаю, мене це тоді сильно зачепило", - розповів хореограф.

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко
Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Ольга отримала тоді в партнери танцівника постарше-Ігоря Бондаренка. Але Дмитро все ж вийшов на паркет в парі з Сумською. На гала-концерті вони станцювали в образі Проні Прокопівни і Голохвастова.

"Це був мій дебют на паркеті "танців", і я тоді відчув справжній кайф, - поділився Дмитро і додав, що затаїв образу на керівництво телеканалу. - Я так був ображений, що навіть не прийшов на кастинг другого сезону. Мене впровадили в проект на третьому ефірі, попросивши терміново замінити одного з танцюристів".

Дмитро Дікусар
Дмитро Дікусар

Після цього керівництво пішло на всі умови Дмитра. Його поставили в пару з Іриною Білик.

"Я відразу відчув, що Іра готова до танців. А потім дізнався, що з нею займався відомий хореограф Литвинов. Завдяки тому, що у Іри були вже навички, я просто став і зробив з нею пару рухів, розуміючи, що готовий впоратися з цим завданням легко", - розповідає хореограф.

Нагадаємо, що роман української поп-діви і танцівника почався на паркеті "Танців з зірками" 2007. Білик старше Дикусара на 15 років, але для пристрасного кохання це не стало перешкодою. Вони пробули разом до 2010 року, зігравши весілля в Ріо-де-Жанейро.