Катя Осадча та Юрій Горбунов - чи не найромантичніша пара в українському шоу-бізнесі. У своїх Instagram-акаунтах подружжя регулярно публікують спільні фото, які набирають тисячі лайків і сотні коментарів.

Так, Сьогодні, 27 жовтня, Горбунов оприлюднив фото, на якому зображений в компанії дружини під час річкової прогулянки по Дніпру. Юрій одягнений в шкіряну куртку відомого бренду, а Катя - в штани і оверсайз-куртку кольору хакі.

"Чудова осінь!! Ще трохи і тут все покриється льодом!! А поки насолоджуємося!!",- поділився з шанувальниками Горбунов.

"Як чудово, що Катя не соромиться бути без макіяжу","обожнюю вашу пару", "такі круті разом", "кращі", "дуже красива пара", "Катюша просто красуня", - коментують знімок шанувальники зіркової пари.

Нагадаємо раніше портал "Українці" публікував секрети сімейного щастя від Юрія Горбунова. Як зірковому подружжю вдається зберігати міцні стосунки та не набридати один одному, Юрій Горбунов розповів під час зйомок десятого сезону «Хто зверху?».

"Ситуації в житті бувають різні. Але головне - розуміти, що ти не один. У відносинах потрібно менше використовувати "я". Тільки коли два "я" перейдуть в "ми", зв'язок буде міцним і щасливим. Іншими словами, потрібно думати й піклуватися не тільки про себе, а й про людину, з якою ви пов'язали своє життя", - розповідає Юрій.