Співачка Alyosha в програмі "Зірковий шлях" на каналі "Україна", згадала, як ледь не стала жертвою лікарської недбалості.

Alyosha з жахом і очима повними сліз згадує свою першу вагітність. Тоді лікар приватної клініки, коли Alyosha вже була на 2-му місяці вагітності, наполягала, щоб виконавиця позбулася дитини. Начебто дитина повинна була народитися з патологією несумісною з життям.

"Не розумію, як можна говорити таке жінці, яка приходить з бажаною вагітністю: вам треба зробити аборт. Так от ошелешити людину, просто взяти та розбити серце, надію. Так не можна робити. Проте мені таке сказали. І я вся в сльозах вийшла з цього кабінету просто в повному шоку", - каже Alyosha.

Тоді Alyosha була готова хапатися за будь-який шанс, щоб залишити дитину. На 4-му місяці їй зробили складну процедуру.

"Був дуже складний аналіз, використовували голку велику, яка протикає живіт. Одна медсестра тримає плід, утримує, щоб не потрапила голка до нього, протикає тканини, набираються води й за тими даними, які у водах, вже дивляться і кажуть, Чи є проблеми з дитиною. Я тільки лежала, не дихала і молилася. І у мене стікали так сльози з обох сторін. І потім, коли вже лікар набрала води та сказала, що з вашою дитиною все добре, це було щастя. І, коли мені вже говорили: "Вам знеболююче вколоти?". Я кажу: "не треба, мені вже таке знеболююче прийшло, що не треба нічого", - згадала співачка в програмі "Зірковий шлях".