Батько відомого співака Леоніда Агутіна потрапив до лікарні з діагнозом коронавірусна інфекція, повідомив MASH. Миколі Петровичу Агутіну вже виповнилося 85 років і, хоча медики роблять все можливе, шанси на одужання без ускладнень не дуже великі.

Микола Петрович відчув себе погано в середині вересня, тоді ж здав перші тести на COVID-19, які дали негативний результат. На жаль, помилково негативні. Тепер, 28 жовтня, коли Агутін-старший потрапив до лікарні з вірусною пневмонією, медики впевнено діагностували у нього коронавірус у важкій формі. Лікарі роблять що можуть, але стан музиканта залишається стабільно важким. Він потрапляє в групу ризику за віком. Хоча здоровий спосіб життя, дотримання всіх постів і життя на природі за містом безумовно можуть допомогти видертися.

Леонід Агутін з батьком
Леонід Агутін з батьком

У своєму пості в Instagram за 27 жовтня Микола Агутін розмістив ліричний вірш, що зібрав понад 700 лайків за добу. Поет закликає жити першорядно і не як-небудь, а в повну силу.

Знаменитий син хворого Леонід Агутін зараз знаходиться на запланованих заздалегідь зйомках кліпу "Включіть світло". Відомо, що він регулярно спілкується з батьком, так що коронавірус може підтвердитися й у нього.

Микола Агутін - співак, композитор і поет 30 років працював концертним директором в Москонцерті. Під його крилом починали "Веселі хлопці" з солісткою Пугачовою, "Блакитні гітари", "Пісняри", Женя Білоусов і багато інших.