Витівниця Оля Полякова, як завжди, постаралася вигадати щось особливе до свята. Ось і цього разу: Хелловін вже на носі, а співачка з цього приводу взялася готувати гарбузовий суп. Відеонарізку процесу вона виклала в Instagram.

Спершу Полякова вибирає для цього гарбуз у своєму городі. Потім вона варить з нього осінній суп разом з молодшою дочкою Алісою.

"Ось це ми з тобою, по-моєму, зілля приворотне переварили, - каже вона дочці в процесі. - Не закохається в тебе тепер Петька".

А наостанок співачка дає своїм глядачкам універсальну пораду: "треба мати терпіння, дівки, розумієте? ”.

Глядачки відеоанонс 4 випуску передачі Олі для її Полявіденія оцінили хвалебними відгуками, назвавши співачку і господинею, і супержінкою.

Раніше Оля Полякова розповіла як любить проводити час після виснажливих багатогодинних концертів. За словами співачки її захоплює і дає емоційну розрядку саме кулінарія.

Після багатогодинних концертів артистка воліє не відпочивати у ванні, а готувати. Та й творить артистка не на швидку руку, а з декількома технологічними процесами.

"Жінка з гвинтом у п'ятій точці встигає все. До речі, я ніколи не готую за рецептом і не зважую інгредієнти. Адже справжній кухар повинен творити", - з посмішкою говорить Оля.