Серіал "Свати", який вперше з'явився на телеекранах ще у 2008 році по праву називають сімейною комедією. Головні герої - сім'ї Ковальових і Будько вже дуже впізнавані, схожі на мільйони звичайних сімей, в яких вирують пристрасті, відбуваються яскраві події та "заїдають" звичайні турботи, ростуть діти та онуки, бабусі та дідусі борються за любов і значущість для наймолодших членів сім'ї.

Єпізод з серіалу "Свати"
Єпізод з серіалу "Свати"

Кожен, хто дивився насичені подіями серії, міг знайти там щось схоже на його власні обставини та власне світовідчуття. Глядачі кілька років поспіль, адже було знято 6 сезонів, зацікавлено стежили, як в сім'ях героїв йшло життя, вони старіли, навіть розлучалися, діти та онуки дорослішали, вибирали дорогу і долю. Всі чекали, що ж буде далі. Останній, 6-й сезон показали у 2013-му році. І... все. Почався військовий конфлікт Росії з Україною і зйомки припинили. Нарешті в Instagram на сторінці серіалу з'явилося фото, яке порадувало сумуючих по героям "Сватів" фанатів.

Бабуся Валя - актриса Тетяна Кравченко, і бабуся Оля, роль якої виконує Людмила Артем'єва, знялися в "сімейній фотосесії". Бабусі ніжно гладять красиву розумну вівчарку. Пес теж, очевидно, буде героєм нового сезону.

Як пізніше з'явилася інформація, 7-й сезон "Сватів" таки з'явиться на екранах. Скільки всього очікується серій не повідомляється, але режисер серіалу Андрій Яковлєв повідомив російським ЗМІ, що "зимові" сцени вже відзняті минулої зими. У Мінську.

Режисер, звичайно, не розповів перипетій сюжету, але вже просочилася інформація, що будуть у фільмі та містичні сцени, коли герої перенесуться в XIX століття. Дізнаються глядачі й історію знайомства та кохання юних Валюхи та Івана Будька. Закохану дівчину Валю зіграє Дарина Рибак, Тетяну Кравченко "омолоджувати" не наважилися.

Кадри з серіалу " Свати"
Кадри з серіалу " Свати"

"Оживе "і перший чоловік бабусі Олі, який ще 10 років тому покинув серіал через"кончину". Сценаристи тоді не пояснювали, чому таким варварським чином прибрали полюбився багатьом героя. Тепер актора Анатоля Васильєва глядачі побачать знову, вже в сценах спогадів.

Якщо не відбудеться ніяких непередбачених ситуацій сезон, який, як вже заявили творці, буде останнім, вийде у 2021-му році.