Культова Софія Ротару останнім часом не так часто з'являється на публіці. 72-річна співачка більше не відвідує світські заходи, вкрай рідко виходить на сцену і зовсім не спілкується з журналістами.

Проте шанувальники не перестають захоплюватися бездоганною формою та ідеально збереженою шкірою Софії Ротару.

Софія Ротару
Софія Ротару

У своїх інтерв'ю співачка наполягає, що ніколи не вдавалася до послуг пластичного хірурга. Свою молодість вона пояснює хорошою генетикою і регулярними візитами до косметолога.

Кілька місяців тому Telegram-канал "Антиглянець" пустив слух про те, що ідеальне обличчя співачки - не більше, ніж хороший грим:

"Коротше, нам тут здали" рецепт вічної молодості "Софії Ротару - маска. У сенсі, не якась чарівна уходова маска, а пластичний грим, в якому співачка з'являється на людях. Так що чудес не буває, а шкода" - повідомили автори каналу.

А днями в мережі з'явилося фото, де Софія Ротару відображена без гриму. Ось як насправді зараз виглядає співачка:

Софія Ротару без гриму
Софія Ротару без гриму

Раніше портал "Українці" розповідав про внучку Софії Михайлівни, за інформацією з соціальних мереж красуні вона змінює кавалерів як рукавички.

Ще недавно 19-річна Софія Євдокименко збиралася заміж за французького бізнесмена Марко Дюменіла, а буквально напередодні постала перед своїми передплатниками в "Інстаграме" в обіймах іншого чоловіка.