Останнім часом Влад Яма часто згадує школу. У вересні він розповів про цькування, яке йому довелося пережити, і як все змінилося в сьомому класі. Тепер суддя телевізійних проєктів у себе в Instagram'e поділився історією про червоні труси.

Спершу Яма написав про свою пристрасть до бігу, яке помітив у шкільні роки. А саме - на середніх дистанціях. Такий вибір спортивної дисципліни Влад пов'язує зі своїми довгими ногами, адже ті не дозволяли показати себе в спринті. У 9-му класі, розповів танцюрист, він виграв шкільні змагання на тисячу метрів і потрапив до шкільної збірної. Далі належала міська естафета, про яку хореограф продовжив розповідати вже в наступному пості.

Яма згадав, що першу перемогу здобув у червоних шортах. Елемент спортивного одягу був настільки коротким, що в навчальному закладі з'явилися легенди про "танцюриста в червоних трусах". Фізрук розподіляв учнів за розрядами на міську естафету. Влада поставили в останній-500-метрівку. За словами теперішнього судді, перед змаганнями він не на жарт хвилювався.

У Instagram-оповіданні танцюрист згадав про неймовірно швидкого суперника-футболіста, який брав участь в естафеті. Але обігнати спортсмена все ж віддалялося. Цю перемогу Влад назвав головною перемогою всього шкільного життя "в червоних шортах. Ну добре, трусах".

До публікації хореограф додав сучасне фото, на якому він завис у повітрі із зігнутими колінами після стрибка. На ньому кросівки оранжевого кольору, який є спорідненим червоному.