Ілона Гвоздьова зовсім недавно стала мамою вдруге, у хореографа народився син, якого назвали Домінік. Тепер Ілона з радістю зосередилася на материнстві, вона ділиться з матусями цінними порадами, Як поводитися з дитиною, як харчуватися самій і як годувати грудьми малюка. Всі так звикли до милих і пізнавальних постів Гвоздьової, що ніяк не очікували побачити на її сторінці фото до самого містичного свята в році.

Ілона показала своїм фанатам, в якому вигляді вона буде зустрічати Хеллоуїн. Темні кола під очима, чорна точка замість носа та інші "атрибути" макіяжу до цього "свята нечисті" не на жарт налякали фанатів Ілони. Зірка одягнена в рожеву сукню, а на голові у неї красуються дві троянди.

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

"Хеллоуїн. Містичне свято. В останній день жовтня в багатьох країнах світу, але в першу чергу в США і Великобританії, заведено відзначати свято Хеллоуїн. В останні роки він стає все більш популярним.

А ви знали що:

  • Хеллоуїн це видозмінений свято древніх кельтів під назвою Самайн - це Кельтський Новий Рік.
  • Сьогодні люди переодягаються в костюми різної нечисті, вирізують на гарбузах зловісні пики та готують різноманітні частування. Зараз це робиться заради забави, а в минулі часи люди вірили, що ці ритуали допоможуть їм уберегти себе і свою сім'ю від злих духів.
  • Ви в це вірите? Ви відзначаєте Хеллоуїн, якщо так, то які традиції встигли завести в цей день?",- запитала Гвоздьова під своїми "страшними" фото.

Фолловери поставили улюбленій танцівниці та хореографу лайки, а от у коментарях зізналися, що святкувати не будуть, адже це - зовсім не українські традиції.