Переможець шостого сезону шоу" Танці з зірками "на" 1+1", хореограф Євген Кот під час інтерв'ю YouTube-каналу Dorotye ствердно відповів на питання, чи готовий зайняти суддівське крісло в новому сезоні проєкту.

"Звичайно. Я дуже навіть. І мені здається, давно пора мене туди посадити", - заявив він.

Кот зазначив, що він вже обговорював це питання з продюсерами шоу.

Раніше портал "Українці" публікував розповідь Дмитра Дікусара про "кухню" "Танців з зірками" і власне потрапляння на проєкт.

Дмитро Дікусар розповів, як вперше вийшов на паркет "Танців з зірками" і чому це далося йому не з першого разу. Хореограф також поділився одкровеннями зустрічі з Іриною Білик, з якою після проєкту зав'язався пристрасний роман.

Перший вихід на паркет для Дікусара відбувся ще 14 років тому в першому сезоні "танців". Але він станцював лише на гала-концерті, а не як учасник конкурсу. Тоді Дмитру був 21 рік, і його поставили в пару з Ольгою Сумською. Але незадовго до старту ефірів керівництво заявило, що не розуміє тандем 40-річної актриси та танцівника-молодика.

"Продюсери намагалися зробити мене старше, я відростив борідку. Проте за два тижні до першого ефіру мене просто виключили з проєкту. Взяли іншого, більш дорослого танцюриста. Пам'ятаю, мене це тоді сильно зачепило", - розповів хореограф.