Зірка "Битви екстрасенсів" розповіла Sobesednik.ru, що через зраду чоловіка Наташа Корольова впала в серйозну депресію. Зраду Тарзана Наташі Корольової продовжують обговорювати в світській тусовці.

Читайте нас у Google News!

Співачка на людях активно підтримує оступився чоловіка. Втім, зірка "Битви екстрасенсів «Кажетта Ахметжанова запевняє: для самої Наташі» лівак" Сергія – страшний удар, від якого вона так і не зможе оговтатися.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

- У Наташі і Сергія були досить стабільні відносини, - каже Кажетта. - Але в даний момент, звичайно, вони переживають дуже велику кризу. Всі чекають від Наташі рішення: пробачить вона Сергія чи ні. Зараз Королева нічого говорити не буде. Вона дійсно Тарзана любить, тому поки не може прийняти кардинального рішення. Вони продовжують жити разом, але вже в іншому форматі. Можна сказати, що у них – гостьовий шлюб.

За словами Кажетти, Королева і подумати не могла, що чоловік зможе їй змінити. Співачка намалювала собі ідеальну картинку сім'ї, в яку відчайдушно вірила.

- Вона спочатку була схильна закривати очі на деякі моменти – - продовжує Кажетта. - Коли Королева познайомилася з Тарзаном, розуміла, що з ним їй буде дуже непросто. Адже його, по суті, хочуть всі жінки країни! Але Наташа потрапила під його чари. Треба сказати, що і Тарзан був не проти відносин з Наташею. Він був радий, що в його житті з'явилася Королева, тому що відносини з нею відкривали для нього нові можливості і горизонти.

Кажетта вважає, що Тарзан зрадив королевою не випадково. Виявляється, останнім часом у них були вельми непрості стосунки. В першу чергу через гроші.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

- У їхній родині Наташа-рушій всього прогресу, - впевнена зірка «Битви екстрасенсів». - Вона забезпечує сім'ю, заробляє гроші. Тарзан не може похвалитися таким доходом, як у Наталії. Чоловіки не можуть цього прийняти. Рано чи пізно через це починають відбуватися переломні моменти в будь-якій родині. Тільки тому їх шлюб дав тріщину і Тарзан став поглядати на інших жінок.

Зірка "Битви екстрасенсів" вважає, що впоратися з таким випробуванням Наташі буде непросто. Королева схильна до депресій, тому дуже переживає те, що трапилося.

- У неї зараз абсолютно страшний стан, - каже Кажетта. - Звичайно, Наташа намагається не показувати виду, але в глибині душі їй дуже погано. Я бачу, що вона консультується з психотерапевтом, намагаючись впоратися з цим випробуванням. І правильно робить. Емоційне навантаження, яке вона переживає, може позначитися плачевно на її здоров'я. Адже всі хвороби, як відомо, відбуваються через стреси. Поки Наталя і Сергій житимуть разом. Але не так довго: незабаром співачка оголосить про розлучення. Розумієте, Королева втомилася. Тепер, де б вона не з'явилася, у неї всі запитують: "Наташа, як з Тарзаном? Ти його пробачила? Що збираєшся робити?"Їй дуже нелегко чути такі питання. У якийсь момент їй набридне мучитися-і вона стане ініціатором розлучення. Повторюся: жити з таким моральним напруженням дуже непросто навіть сильним жінкам, якій, безумовно, є Наташа Корольова.

При цьому з Тарзаном співачка буде спілкуватися. З ним вона збереже дружні відносини, як свого часу з Ніколаєвим, який, як відомо, теж зраджував королевою.

- Сергій чудово ставиться і до Наташі, і до їхнього сина – - заявляє Кажетта. - Щоб не сталося, з дитиною він буде спілкуватися завжди. Але, звичайно, буде дуже шкодувати, що упустив Наташу. Вона для нього була шансом, який випадає раз у житті.