Злодіям вдалося проникнути на кримську дачу співачки, де гостювали Кучма, Ющенко і Янукович.

У селищі Микита під Ялтою Софії Михайлівні належить особняк площею 400 квадратних метрів. Саме в цей будинок і забралися зловмисники.

Подробиці злочину і того, що зараз відбувається в Кримському будинку артистки, – пише російське видання Sobesednik.ru.

Софія Ротару
Софія Ротару

Ротару облюбувала Південний берег Криму ще в сімдесятих роках. Лікарі порадили їй переїхати в цю місцевість з метою лікування туберкульозу, від якого тоді страждала співачка. Софія залишила рідні Чернівці і разом з чоловіком Анатолієм Євдокименком та сином Русланом переїхала до Ялти.

Спочатку сім'я жила в невеликій квартирці на вулиці Мухіна поруч з лікарнею, де артистка проходила лікування, а пізніше міська влада виділила Ротару трикімнатну житлоплощу в самому центрі міста.

Але через якийсь час квартира була продана, і співачка придбала землю під будівництво в селищі Микита в 12 кілометрах від Ялти. Проектував особняк площею 400 квадратних метрів син артистки. Раніше Ротару любила садити овочі на своїй ділянці, з яких потім сама закочувала консервацію.

Коли Росія ще не анексувала підло Крим, у своєму будинку Ротару часто приймала гостей. Особливо бурхливо співачка відзначала тут свої дні народження. На свята артистка навіть запрошувала перших осіб України.

Софія Ротару з онукою
Софія Ротару з онукою

- До неї і Кучма приїжджав, і Ющенко, і Янукович, – розповів Олександр, житель селища. - Але вона ніколи не була на понтах. Під час святкування Днів народжень виходила на вулицю до сусідів, і вони її вітали. Ніколи вона від нас морду не ділила, завжди віталася.

За словами сусіда Ротару, застілля артистки закінчувалися до півночі, і гучних концертів вона не закочувала.

- Вона молодець в цьому плані, всім давала спати, не шуміла – - зазначив Олександр. Однак чоловік визнав, що співачка пережила в Криму і неприємні моменти.

- Коли Софія Ротару будувала дачу, тут не було висоток, які є зараз, з її вікон відкривався вид на Ялтинський порт, – повідав Олександр. - Коли висотки з'явилися, Ротару почала судитися з будівельною фірмою, тому що ці будинки зіпсували їй огляд.

Але фірма виявилася солідною, Ротару нічого не виграла. Як виявилося, артистку в Микиті одного разу навіть пограбували на величезну суму.

Софія Ротару
Софія Ротару

- Це було роки 2-3 тому, коли вона вже перестала тут з'являтися, – поділився сусід зірки.

Кажуть, що на шість «лямів» у неї там всього повиносили. Оперативники ходили по селищу, запитували, хто що бачив. Каламутна історія сталася ... зараз в будинку Ротару з'являється тільки обслуга. Я знаю жінку, яка там працює. Вона і садівник, і підтримує чистоту в будинку. Іноді бачу водія Ротару. І все.

До Олександра, як і до інших сусідів, доходили чутки, що особняк Ротару виставлений на продаж. Не виключено, що Ротару вирішила назавжди попрощатися з півостровом.