Популярна співачка NK (Настя Каменських) активний користувач соціальних мереж. Так, нещодавно Настя Каменських оприлюднила спільне фото з мамою, 65-річною співачкою Лідією Каменських.

"Нічого собі, яка у вас мама красуня","ніч і день", "яка мама красуня і кучерики у тебе в маму!", "Дуже милі та красиві", "така класна", - коментують фото Насті шанувальники.

Відзначимо, що батько Насті Каменських, Олексій Жмур, був капітаном збірної "Динамо" з волейболу, а також директором хору імені Г.Верьовки. Зараз чоловікові 80 років. Мама Насті, Лідія Каменських, працює співачкою в хорі.

Раніше портал "Українці" розповідав як Настя Каменських піднімає руку на свого чоловіка Олексія Потапенко (Потап).

Подружжя можна побачити в Tik Tok-вони задають тренди на танцювальні челенджі під свої хіти та підривають мережу. Цього разу Потап і Настя вирішили повеселитися під трек співачки з нового альбому – Película, а результатами репер поділився в Instagram.

У короткому ролику Настя постала в шкіряному модному тренчі та береті. Потап до пари дружині надів шкіряну куртку. Настя самозабутньо "барабанить" чоловікові по голові під ритми свого треку. Схоже, Потапу не дуже подобаються маніпуляції коханої, про що говорить його жива міміка.