Популярна російська співачка Жанна Фріске пішла з життя у 2015, коли їй було 40. Останній рік свого життя артистка боролася з раком головного мозку, проте хвороба взяла своє.

На момент смерті Жанни, її синові від телеведучого Дмитра Шепелєва було всього два рочки. А зараз Платону сім. Ось як це виглядає:

Син Жанни Фріске
Син Жанни Фріске

"Жанкіна копія", "так на матусю схожий", "красивий малюк, на Жанну дуже схожий", "треба ж, мамина копія, від Шепелєва нічого не дісталося", - пишуть користувачі в коментарях під фото Платона.

Раніше портал "Українці" розповідав про батька Жанни Фріске який відверто обурений спробами "воскресити" його дочку на політичній ниві.

Володимир Фріске виступив з критикою гри на схожості його дочки зі співачкою Жанетт, яка знялася в кліпі на підтримку Лукашенка.

"Її немає! Вона померла! Дайте їй спокій! Жанна ніколи не лізла ні в які політичні розбірки, вона робила свою роботу. Вона б не Путіна, ні Лукашенка - нікого не стала б підтримувати! То її скульптуру поставили в ресторані, то провели концерт і зв'язали з її ім'ям. У Твері її портрет використовували в рекламі пам'ятників. Так це все вже набридло!",- заявив Володимир Фріске.