У той час як число хворих китайським вірусом COVID-19 стрімко зростає, а про повернення до жорстких обмежень в країні мови не йде, багато зірок шоу-бізнесу діляться лайфхаками, як захистити рідних і близьких. До них приєдналася і Тіна Кароль.

В інтерв'ю з Катею Осадчою українська артистка розповіла про свої методи захисту від китайського вірусу. Так, на думку знаменитості, кращими помічниками в цій справі стануть народні засоби, а саме масло чорного кмину. Як стверджує Тіна, його компоненти запобігають появі шкідливих бактерій в організмі. Іншим ефективним засобом Кароль назвала ялицю:

"Її віск, вітамін С, бустер імунний, я це п'ю. Це більше для мам, беріть і своїм дітям, і собі. Це допомагає мені триматися в строю"

Крім цього, Кароль поміркувала про те, як їй доводиться виступати в умовах карантину. Вона зізналася, що їй надходили пропозиції заспівати під фонограму, які вона негайно відкинула.

Раніше на одній з фан сторінок співачки показали Тіну Кароль в домашньому образі практично без макіяжу.

На фото, співачка позує в наряді для прохолодної погоди. Артистка одягла об'ємну сукню-светр, лосини оливкового кольору і короткі черевики - уггі. Її волосся було розпущене, а на обличчі мінімум макіяжу.

Користувачі пишуть, що в такому образі 35-річна зірка приїхала в Білу Церкву на зустріч зі своїми шанувальниками.