Популярний український репер, продюсер Олексій Потапенко (Потап) знову перевтілився в служителя Бога. Але, зробив це він не просто так - йдуть зйомки українського фільму "Скажене весілля 3".

Нове фото Олексій Потапенко показав на своїй сторінці в Instagram.

Артист приміряв чорну рясу і синю камилавку (так називається головний убір священника). У репера дуже довга борода і навіть з'явилися волосся на голові.

"We on set ! Знімаємо "Скажене весілля 3", - підписав знімок Олексій Потапенко.

Користувачі Мережі прийшли в захват, побачивши нову фотографію Потапа. Артиста засипали компліментами. Багато юзерів писали, що реперу дуже йде ряса священника.

"Потап, ви без роботи не залишитеся!"; "А вам ряса дуже йде. Так і ходіть"; "Господи, прости"; "Відпусти мені батюшка гріхи. Знаю у мене їх дуже багато"; "Потап! Тобі йде!"; "В епідемію можна поміняти подіум на вівтар. Парафіянам і пісню заспівати й гріхи відпустити. Амінь", - писали шанувальники артисту.

Раніше портал "Українці" публікував добірку зірок естради які звикли носити лисину, як виглядали зірки до того як почали носити стрижку "під нуль"?

Одвічна лисина для персонажів цієї статті є своєрідною фішкою. У зв'язку з цим пропонуємо подивитися, якими були Євген Кошовий, Потап (Олексій Потапенко), Він Дизель та інші знаменитості до зміни іміджу.