Дочка актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового 12-річна Варвара розкрила зворотний бік популярності і поскаржилася на жорсткий булінг в школі.

Вона брала участь в талант-шоу, отримала ролі в кіно, але успіхи дівчинки радують далеко не всіх.

Читайте нас у Google News!

сім'я Євгена Кошового
сім'я Євгена Кошового

"Мені набридло, що мені завжди щось приписують, чого насправді немає. Всі думають, що якщо я проходжу в якомусь проекті далі, то за це платить мій батько. Мене це дістало, якщо чесно. Тому більше і не хочу брати участь у цій всій метушні", — розповіла Варя в інтерв'ю КП.

Але найбільше Варвару засмучує те, що говорять про її батька, що називають його клоуном. За це їй найбільше дістається в школі.

"У мене взагалі немає бажання ходити в це неприємне для мене місце. Не бачу сенсу. Не хочу сидіти на одному місці, хочу далі розвиватися. Розумію, що навчання важливе, але як тільки мова йде про школу, уроки, у мене відразу ж пропадає настрій. Тому що моя асоціація зі школою - це булінг. І булінг страшний! Діти думають, що мій тато - клоун. А він не такий!" ,- розповіла Кошова.

дружина і дочка Євгена Кошового
дружина і дочка Євгена Кошового

За словами Варі, найкращою подругою для неї є мама Ксенія, з якою вона ділиться секретами і може подуріти.

Як писали Українець раніше, один з найяскравіших акторів української " студії Квартал-95" Євген Кошовий не перестає викликати посмішку і позитивний настрій у шанувальників. Чарівна зовнішність, колоритний імідж, неординарний талант коміка - це лише деякі складові його успіху.

А деякий час тому шоумен вирішив перетворитися на репера, чим знову викликав неймовірний захват у фанатів. Відповідна фотографія з'явилася на офіційній сторінці" Квартал 95 " в Instagram

Так, на забавному знімку Женя позує зі своїм колегою по сцені і другом Олександром Пікаловим. Кошовий зображений у футболці з принтом, синій куртці і з масивними ланцюгами на шиї. Він притискає до себе здивованого Сашка, який тримає в руках склянку з якимось напоєм.