26-річна дружина українського співака Віктора Павлика і його концертний директор Катерина Репяхова розповіла, що почала працювати рано.

А в 12 років вже була директором фірми з продажу дверей ці та інші факти про себе вона розкрила на особистій сторінці в Instagram.

Читайте нас у Google News!

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Так, дружина артиста зазначила, що займала керівну посаду у фірмі батька.

"Тато завжди хотів, щоб його діти працювали, як можна раніше. Мій тато відкрив салон і мені сказав, що я директор. І я серйозно ставилася до цього і у мене були деякі обов'язки. Він навіть мені зробив візитки", - згадала Катерина.

Репяхова з дитинства займалася співом і навіть гастролювала з концертами.

"Кращі часи свого дитинства я провела з колективом і завдяки йому маю багато подруг», — зазначає вона.

Віктор Павлик та Катерина Реп'яхова
Віктор Павлик та Катерина Реп'яхова

Також Катерина зізналася, то обожнює світле класичне пиво, а перші серйозні гроші заробила після допомоги в організації майстер-класу в Дніпрі відомого психолога і ведучого Дмитра Карпачова, з яким співпрацювала на початку кар'єри.

Раньше Українець писали, що Катерина Репяхова, четверта дружина музиканта Віктора Павлика, яка нещодавно заявила про скасування святкування весілля, розмістила у своєму Instagram незвичайне фото.

На думку дівчини, воно уособлює її нинішній душевний стан.

«Зараз я себе почуваю такою ж безпорадною, як на цій фотографії... просто хочеться, щоб у всіх, все було добре"—- підписала фото Катерина Репяхова.

Вона також написала, що хоче надовго поїхати на гастролі і закликала передплатників поділитися своїми бажаннями і мріями.

Фоловерам фото явно сподобалося, - воно швидко набрало велику кількість лайків.

"Ніжна і струнка леді", " ви дуже красива, розумна і сильна дівчина! Удачі Вам, Катя! Все у Вас буде добре!", "Така ніжна", - під постом залишено багато подібних коментарів.