З моменту презентації на екранах серії фільмів про Піратів Карибського моря, пройшло вже сімнадцять років. За цей час шанувальники подивилися пригоди Джека Горобця не один десяток разів і можуть точно розповісти зміст серій і назвати місця, до яких пришвартовувалася "Чорна перлина".

Проте не всі знають, що деякі острови, показані у фільмах, не існують насправді. Так які ж локації популярного фільму є справжніми, а які вигадкою?

Порт-Ройал

Порт Ройал
Порт Ройал

Порт-Ройал - місто на острові Ямайка, який був британською колонією. За інформацією ЗМІ, місто було практично повністю зруйноване сильним землетрусом в 1692 році. У наші дні велика його частина затоплена.

Піратський рай-Тортуга

Острів Тортуга
Острів Тортуга

Тортуга - острів в Карибському морі, назва якого перекладається як "Острів-черепаха". Довгий час острів був притулком піратів. Зараз це один з райських куточків для спокійного відпочинку, жителі якого дуже доброзичливі та гостинні.

Крижаний океан

Крижаний океан
Крижаний океан

Крижаний океан, через який проходить шлях на Край світу, за інформацією творців фільму, не що інше, як Каспійське море. Ну і звичайно реальними є Лондон, Кадіс і Сінгапур.

Острови Ісла Де Муерта, Ісла де Пелегостас і Ісла Крусес є вигаданими. Однак без них, картинка захопливих пригод була б не повною.