Популярна українська співачка невпинно займається своєю кар'єрою вже протягом 25 років. За ці роки вона встигла записати 12 студійних альбомів, отримати почесне звання Народної артистки України, з третьої спроби перемогти в шоу "Танці з зірками", стати тренером "Голосу. Діти" і "Ліги сміху", крім того, проявити себе в якості актриси та телеведучої.

Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"
Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"

Здається, Наталя - справжній трудоголік, адже її енергія невичерпна. Зараз вона радує шанувальників своєї творчості участю в "Маскараді" і регулярно з'являється на головному паркеті країни, що став для неї рідним.

Варто відзначити, що протягом майже всього творчого шляху Могилевська була шатенкою, але до 45-річчя виконавиця зважилася перевтілитися в блондинку. За її власними словами, в житті настала біла смуга, яка і надихнула на такі радикальні зміни.

Наталя Могилевська шатенка \ блондинка
Наталя Могилевська шатенка \ блондинка

Нова публікація артистки в Instagram заплутала фанатів, адже зірка позувала зі звичним каштановим відтінком волосся з декількома світлими пасмами.

У підписі до посту Наталя запитала у підписників, чи подобається вона їм в образі брюнетки й ось що вони на це відповіли:

  • "Чудовий колір, вам дуже йде, краще, ніж білий!";
  • "Це те саме!";
  • "Блондинкою молодше і красивіше";
  • "Просто вогонь";
  • "Так молодше виглядаєте";
  • "Я за блонд".

Не залишилася осторонь і зіркова подруга Могилевської Оля Полякова, яка написала: "Ну краще в рази! Викидай цього блондинистого бобра! Ти в темному яскравіше і крутіше!".

Коментар від Олі Полякової до посту Наталії Могилевської
Коментар від Олі Полякової до посту Наталії Могилевської