Примадонна російського шоу-бізнесу Алла Пугачова викликала фурор в мережі, поділившись новим Селфі. Публікація з'явилася на особистій сторінці співачки в «Instagram».

Відзначимо, на фото примадонна позувала дуже близько до камери, у всій красі показавши своє обличчя. Знаменитість була з нафарбованими очима і звичною укладкою волосся.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

При цьому, в описі селфі вона вказала, що просить і молить Бога, що б люди були добрішими.

"Приходить час теплого одягу. Сподіваюся, одяг зігріє надію, що люди коли-небудь стануть добрішими. Молюся і прошу: "Господи! Скоріше (збережений авторський стиль)», - написала Пугачова.

Відзначимо, в коментарях шанувальники і друзі артистки моментально стали писати позитивні відгуки, захоплюючись її красою і мудрістю.

Втім, знайшлися і ті, хто помітив фотошоп на фото, дорікнувши в цьому виконавиці.

Всього за кілька хвилин з моменту публікації пост Примадонни оцінило понад 36 тисяч користувачів мережі.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

"Алла БОРИСІВНА, ви прекрасні... Дай Бог, що б Добро завжди перемагало над злом" « " яка ви красива, молода, приголомшлива жінка! Шикарно виглядаєте", " не потрібно змащувати волосся разом зі шкірою обличчя... Погані у вас навички фотошопу" « " мішки під очима прибрали?",- писали люди.

Нагадаємо, раніше на особистій сторінці російського пародиста і телеведучого Максима Галкіна в "Instagram" з'явилося нове відео, яке моментально стало вірусним в мережі.

Так, на опублікованих кадрах його дочка Єлизавета грає на роялі в парі з Аллою Пугачовою. До слова, дівчинка виконує одну з партій дитячої пісеньки.