Шоумен Євген Кошовий, чия донька нещодавно поскаржилася на те, що її через батька ображають у школі, вирішив відростити волосся і вже почав це робити.

сім'я Євгена Кошового
сім'я Євгена Кошового

Відповідне фото Кошовий, який постійно голився налисо, виклав в сторіс в Instagram. "Поки є час, спробую, як це з волоссям. І не голитися!» - написав він у коментарі до фото.

До речі, перший результат вже помітний-на лисині Кошового пробився «Їжачок», та й неголеність теж помітна.

пост Євгена Кошового в сторіз Instagram
пост Євгена Кошового в сторіз Instagram

Раніше керівник "Кварталу 95" Євген Кошовий заявляв, що Володимир Зеленський після завершення президентської каденції не повернеться в шоу. "Він не просився і, думаю, що не попроситься — у нього є, чим займатися», — говорив шоумен.

Як писали Українець раніше, дочка актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового 12-річна Варвара розкрила зворотний бік популярності і поскаржилася на жорсткий булінг в школі.

Вона брала участь в талант-шоу, отримала ролі в кіно, але успіхи дівчинки радують далеко не всіх.

сім'я Євгена Кошового
сім'я Євгена Кошового

"Мені набридло, що мені завжди щось приписують, чого насправді немає. Всі думають, що якщо я проходжу в якомусь проекті далі, то за це платить мій батько. Мене це дістало, якщо чесно. Тому більше і не хочу брати участь у цій всій метушні», — розповіла Варя в інтерв'ю КП.

Але найбільше Варвару засмучує те, що говорять про її батька, що називають його клоуном. За це їй найбільше дістається в школі.

«У мене взагалі немає бажання ходити в це неприємне для мене місце. Не бачу сенсу. Не хочу сидіти на одному місці, хочу далі розвиватися. Розумію, що навчання важливе, але як тільки мова йде про школу, уроки, у мене відразу ж пропадає настрій. Тому що моя асоціація зі школою-це булінг. І булінг страшний! Діти думають, що мій тато-клоун. А він не такий!» ,- розповіла Кошова.

дружина і дочка Євгена Кошового
дружина і дочка Євгена Кошового

За словами Варі, найкращою подругою для неї є мама Ксенія, з якою вона ділиться секретами і може подуріти.