Спроба неуважного мопедиста обійти стадо верблюдів на протилежній стороні дороги викликала неприємні наслідки після того, як одне із звірів зіштовхнуло його з узбіччям.

"Верблюд вчить цю людину основному правилу дорожнього руху", - йдеться в підписі до відеоролика, який був розміщений в Twitter в неділю співробітником лісової служби Індії.

Відео інциденту з "верблюдом кунг-фу" було спочатку знято в Індії в 2019 році, але тільки зараз стало вірусним після повторної появи в соціальних мережах, повідомляє Sputnik International. Станом на ранок середи відео набрало понад 10 700 переглядів.

Шестисекундний Відеоролик показує караван верблюдів, що йде по вулиці в неназваному регіоні Індії, коли мопедист намагається наздогнати їх з лівого боку.

Проте заборонений маневр дорожнього гонщика зірвався, коли один із звірів завдав мальовничого бічного удару по його байку, зупинивши його мопед.

Зайве говорити, що удар ногою в стилі Джекі Чана запалив Інтернет.

"Отже, тепер ми знаємо, кого можна набирати в дорожню поліцію", - пожартував один користувач Твіттера під час імпровізованого уроку дорожнього етикету.

"Природа почала стежити за людьми", - додав інший.

Це не перший випадок, коли на когось напав верблюд.

У серпні десятки лицемірів тероризували місто в Росії, в результаті чого жителі були занадто налякані, щоб покинути свої будинки.