Популярний український актор і телеведучий Юрій Горбунов у 2015 році отримав звання Заслуженого артиста України. Шоумен провів понад тридцять проєктів, які увійшли в історію українського шоу-бізнесу.

Крім того, Юрій знайшов своє кохання на телебаченні в особі телеведучої Каті Осадчої. Пара ретельно приховувала свої стосунки. У лютому 2017 року стало відомо про народження первістка Івана.

Юрій Горбунов з Катериною Осадчою
Юрій Горбунов з Катериною Осадчою

50-річний шоумен активний користувач соцмереж, часто ділиться новими фото і відео. Так, деякий час тому він опублікував архівне фото, на якому постав з Тіною Кароль. Вони у 2006 році вели легендарне шоу "Танці з зірками", яке у 2017 році оновили. Улюблена пара ведучих закохала в себе всю Україну, до того, вони відзначали, що між ними склалися дружні стосунки.

У кадрі Юрій Горбунов постав у ролі Остапа Бендера. Він надів білі штани, піджак, в доповненні образу шарф білого кольору і безкозирку. А ось його супутниця чарівна Тіна Кароль позувала в короткій сукні сірого відтінку і хутряній накидці. Волосся було акуратно укладено, а макіяж зроблений з акцентом на губи.

"Хвилинка історії! Танці з зірками! 14 років тому!",- підписав фото Юрій Горбунов.