PlayStation 5 вийде всього через 2 тижні, 19 листопада, але Sony досі не заявила конкретно, скільки SSD буде доступно для установки ігор.

Згідно принаймні однієї витоку системної інформації з PS5, це буде трохи більше 650 ГБ.

PS5 поставляється з нестандартним твердотільним накопичувачем ємністю 825 ГБ, але не всі з них будуть доступними для установки ігор.

Операційній системі консолі потрібен деякий простір з самого початку. Ось чому на знімку екрана з відео, що показує системне меню PS5, опублікованому відомим лідером Okami13 і повідомленому GamesRadar, показано, що 648 ГБ вільно з загальних доступних 667 ГБ.

Це менше, ніж Xbox Series X, але це завжди було так, враховуючи менший SSD PS5 в цілому.

Xbox Series X поставляється з твердотільним накопичувачем ємністю 1 ТБ, а його операційна система скорочує обсяг доступної пам'яті до 802 ГБ. Це означає, що ОС PS5 трохи ефективніша, коли справа доходить до необхідного місця, але все ж не залишає вам багато місця для великих ігрових установок.

І Xbox Series X, і PS5 підтримують розширюване сховище SSD, але підходять до цього з двох різних сторін.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Microsoft у партнерстві з Seagate розробила SSD-карти plug-and-play, які вставляються в задню частину Xbox Series X і Series S, причому карти ємністю 1 ТБ доступні при запуску.

Sony, однак, дає гравцям можливість використовувати готові твердотільні накопичувачі NVMe для розширення сховища PS5. Ці твердотільні накопичувачі повинні бути попередньо схвалені Sony, і на даний момент компанія не перерахувала Сумісні диски перед запуском.