Письменниця Дарина Донцова, яка заразилася коронавірусом і зараз лежить в лікарні, поспішила спростувати чутки про свій критичний стан. Донцова каже, що відчуває себе краще, повернулася здатність відчувати смак, лікування триває.

«Не вірте чуткам, що мене вже поховали і в могилку поклали... не вірте Інтернету, який мене, між іншим, вже втретє ховає. Перші два були ще до ковіда», - нагадує письменниця.

"Я жива. Настрій прекрасний. Працюю, пишу нову книгу про Лампу Романову. Новини У мене найчудовіші, я можу стояти ... смак повернувся... дорогі мої! Все Буде Добре ... я бачу скільки людей в лікарні одужує. Не сумуйте. Страх, зневіра, думка „все погано“ — все це позбавляє людину здатності впоратися з хворобою», — підсумувала Донцова.

Раніше стало відомо, що популярна письменниця Дарина Донцова захворіла на Covid-19. 68-річна «королева детектива» опублікувала в Instagram ролик з лікарняної палати.

Дар'я Донцова
Дар'я Донцова

Днем раніше письменниця викладала відео, в якому показувала своїх мопсів. При цьому Донцова повідомила, що у неї відчуття «як після четвертої хімії».

Дар'я Донцова (справжнє ім'я Агрипина Аркадіївна Донцова, в дівоцтві Васильєва) відома циклами детективних повістей про Даші Васильєвої, Івана Подушкіна та інших героїв.

У 1997 році у Донцової був виявлений рак молочної залози. За 2,5 роки вона перенесла 4 операції і 18 курсів хіміотерапії.

Після видалення обох молочних залоз Донцова не стала робити операцію, вставляючи імплантат, або носити протез — вона прийняла своє тіло в його новому вигляді. Зараз письменниця допомагає іншим жінкам і дівчатам, у яких виявлено онкологічне захворювання грудей. Вона проводить зустрічі з пацієнтками онкодиспансерів, і підтримує їх психологічно, публікуючи пости на цю тему в соцмережах.