Українська співачка Оля Полякова 4 листопада виступила на гучному фестивалі PaRUS 2020, який відгримів у Дубаї. Окрім артистки на сцену виходили чимало російських виконавців, що спричинило хейт у її сторону, користувачі мережі почали говорити про політичний підтекст події. Зірка емоційно відповіла підписникам.

Оля Полякова опублікувала ролик на особистій сторінці в інстаграмі. Вона висловилася щодо того негативу, який отримала після участі у фестивалі в Дубаї. Знаменитість наголосила, що у цій події не було жодного політичного підтексту, вона не зраджувала свою країну.

Полякова про виступ з Кірковим та свою позицію

На дубайський фестиваль приїхало багато російських артистів, зокрема, Філіп Кіркоров. У публікації Оля пригадала, що в січні була на гастролях в США та Канаді, де і зустрілася з артистом. Вони разом відпочивали, відвідували вечірки й саме тоді Кіркоров запропонував Поляковій виступити з ним в Дубаї. Тоді також були новини про те, що вона показувала у своєму профілі, як проводить час з Філіпом, але хейту не було. На карантині російський артист став гостем її шоу в інстаграмі "ПоляВидение", проте з цього приводу також не було негативних висловлювань.

Філіп Кіркоров і Оля Полякова
Філіп Кіркоров і Оля Полякова

Артистка зауважила, вона виступала в Дубаї, що не має жодного відношення до Росії. Такий вислів був після того, як сотні користувачів звинуватили знаменитість у зраді своєї країни та в тому, що Полякова змінила свою позицію.

"Моя позиція чітка та коректна: я виступатиму там, де хочу і з ким хочу, і вважаю це можливим для себе. У Росії я не виступаю. В Дубаї я виступаю. Якщо ця позиція не збігається з вашою, то це ваші проблеми. Я не збираюся її вами погоджувати, обговорювати",
– заявила виконавиця.

Співачка поділилася, що з Кіркоровим вона також не обговорює свою позицію. Він знає її думку, щодо ситуації у відносинах між Росією та Україною і поважає її.

"Я прийняла для себе рішення, що хочу працювати в Україні, що не буду виступати на території Росії доти, доки там не зміниться політика у відношенні до моєї країни",
– висловилася Полякова.

Оля Полякова про виступ на фестивалі в Дубаї

Артистка розповіла, що фестиваль проводиться вже не перший рік і організатори працюють в Арбаських Еміратах для всіх російськомовних жителів і туристів цієї країни.

Анонс спільного концерту Олі Полякової і Філіпа Кіркорова
Анонс спільного концерту Олі Полякової і Філіпа Кіркорова

"Якщо вас бентежить, що цим людям зрозуміла російська мова, то припиніть тоді писати російською свої коментарі, припиніть розмовляти нею, а краще припиніть розуміти її. Забудьте все, що ви на ній знаєте, що вчили, що читали… І коли в турецькому готелі почуєте російську мову, скажіть, що ви її не розумієте і терміново змінюйте готель. Тоді це буде чесно", – наголосила Оля.

Позиція Олі Полякової

Полякова заявила, що вона ніколи не виступала на жодних державних російських святах чи чомусь схожому, жодного політичного чи національно підтексту у цього фестивалю в Дубаї не було.

Оля Полякова і Філіп Кіркоров
Оля Полякова і Філіп Кіркоров

"Що ж це виходить? Народний артист України Філіп Кіркоров раптом став ворогом і тому виступати з ним на одній сцені в Об'єднаних Арабських Еміратах для туристів українській артистці не можна, бо інакше – проклянуть. А що ж тоді можна? Виступати в Білій Церкві – не можна. Виступати в Харкові – не можна. Виступати в Києві в Палаці спорту – не можна. В Дубаї – також не можна!", – емоційно висловилася Полякова.