Інтуїція тварин працює набагато краще людської, тому поведінка вашої кішки здатна не тільки вказати на те, звідки в будинку виходить негативна енергія, але і який гість має до вас недобрі наміри.

Якщо ваша кішка, яка довгий час жила у вашому будинку і сама йшла гуляти, в якийсь день не повернулася, значить, в приміщенні накопичилося багато негативної енергетики. Прикмети говорять про те, що тварина забирає її з собою, очищаючи ваш будинок.

Коли кішка навмисно і регулярно обходить стороною один і той же предмет у квартирі, це вказує на те, що від нього виходить негативна енергетика. В такому випадку рекомендується позбутися від цієї речі, щоб зберегти благополучну обстановку у вашому будинку та уникнути сімейних негараздів.

Зверніть увагу на поведінку тварини, коли в будинок приходять гості. До хорошої людини кішка відразу підійде, видаючи мурчання, а якщо у декого наміри стосовно вас недобрі, вона буде цуратися його. Найбільш тривожним знаком є шипіння домашнього вихованця.

Щоб зарядити позитивною енергетикою будь-які речі, спробуйте покласти їх на деякий час поруч з відпочиваючою кішкою. Унікальні властивості цієї тварини здатні не тільки налагодити емоційний і психологічний фон у квартирі, але і зарядити окремі предмети позитивом.

Подолати смугу невдач в житті допоможе кошеня: якщо ви знайшли його на вулиці, при цьому бачите, що він до вас тягнеться, заберіть тварина з собою. Прикмети свідчать, що після цього ваші справи підуть в гору.