Призерка Олімпійських ігор, знаменита гімнастка Анна Різатдінова стала новою улюбленою колишнього холостяка і футболіста Сергія Мельника.

Про це пара повідомила в рамках шоу"Танці з зірками". В одному з минулих випусків, на паркет поверталися учасники попередніх сезонів. Різатдінова станцювала з парою Аделіни Делі та, на той момент, холостяком Сергієм Мельником.

Сергій Мельник та Аделіна Делі з Анною Різатдіновою
Сергій Мельник та Аделіна Делі з Анною Різатдіновою

Після проєкту їх спілкування продовжилося, а в подальшому 11 випуску Різатдінова і Мельник знову станцювали в парі, заявивши про свої стосунки. Вони виконали румбу, яку судді оцінили в 39 балів.

У відеофрагменті Сергій розповів, що Анна - та жінка, яку він так стільки шукав. А вона своєю чергою зазначила, що "Сергію хочеться довіритися, поруч з ним ти відчуваєш себе дівчинкою".

Напередодні учасниця "Танців з зірками" Надія Мейхер продемонструвала у своєму блозі як повинна виглядати пристрасть.

Надія Мейхер-Грановська гідно носить титул найпривабливішої колишньої учасниці групи ВІА Гра, що раз по раз доводять нові фото в її блозі Instagram.

Так, Надія поділилася знімком, на якому позує в чорному піджаку, ботфортах і мереживній білизні. Червона помада і недбала зачіска гармонійно доповнили образ зірки.

Публікація Надії Мейхер
Публікація Надії Мейхер

"Колообіг життя... Ніщо не зупинить Світанок, як ніщо не зупинить Захід Сонця... Як ніхто і ніщо не може зупинити нас бути щасливими, пливучи по бурхливій річці життя!",- написала Надія в описі до фото.