Жінка вирішила публічно викрити зраду свого хлопця, виявивши її незвично. Вона побачила ноги іншої жінки, які відображаються в окулярах чоловіка. Побачила вона це на селфі, яке він сам їй надіслав.

Сідней Кінч поділилася фотографією у відео TikTok, пояснивши, що саме завдяки їй вона виявила зраду чоловіка, з яким вона була у стосунках чотири роки.

Про це пише No Amazonas é assim.

Жінка по одному селфі коханого зрозуміла, що він її зраджує
Жінка по одному селфі коханого зрозуміла, що він її зраджує

На відео, яке переглянули понад 1,5 мільйона разів, видно Сідней, на задньому плані - фотографія партнера. У підписі вона пише: "Та хвилина, коли мій хлопець чотири роки тому надіслав мені фотографію на Snapchat, яка мене обманює".

На фотографії зображений чоловік, який знаходився в машині, в сонцезахисних окулярах. Поки одна лінза відображає кермо, одна рука хлопця веде транспортний засіб, інша - ноги жінки, що сидить на пасажирському сидінні.

"Перевірте відображення в окулярах своїх хлопців, дівчата", - попереджає Сідней.

У коментарях кілька людей допитували жінку щодо впевненості у зраді, починаючи з того, що було лише фото, але вона пояснила.

"Я зателефонувала йому і запитала, чи він зрозумів, що він надіслав мені фотографію стерви на Snapchat, але він не мав що відповісти, тому назвав мене божевільною і все", - сказала вона.

"Він сказав, що це подруга друга і що він був у групі, але я дізналася через тиждень, що він мене зраджував місяць".

Інші глядачі відео, навпаки, лише похвалили слідчі здібності Сідней, причому одна заявила, що "чоловіки завжди думають, що їм вдасться обдурити дівчину", а інша, що іронічно: "Я не знаю, для чого носити окуляри, сонце не дуже яскраве".