Популярна співачка та артистка Слава Камінська у своєму Instagram блозі виклала серію жарких фотографій. Знаменитість вирішила згадати минуле і зробила добірку журналів, обкладинки яких вона прикрасила разом з Вікторією Смеюхой.

Пост Слави Камінської в Instagram
Пост Слави Камінської в Instagram

На знімках солістки групи "НеАнгели" позують в крихітному бікіні та з оголеними грудьми для журналу Playboy, в блакитних купальниках для глянцю EGO. Також Камінська прикрасила обкладинку видання XXL, де постала в чорному боді.

Ностальгічна публікація Слави Камінської
Ностальгічна публікація Слави Камінської

Попри те, що фото були зроблені в різні часові проміжки, дівчата завжди виглядали надзвичайно, захоплюючи своїми приголомшливими фігурами.

Під публікацією Слава пожартувала, що роки їх з Вікторією не беруть:

"Гаряче замовляли? Гортайте вліво і зігрівайтеся правильно. 15 років - знесенню немає. Це я про нас з @vikanablack".

Слава Камінська і Вікторія Смеюха
Слава Камінська і Вікторія Смеюха

Шанувальники захопилися відвертими знімками, і розсипалися в компліментах:

"Ви супер! Обожнюю вас Слава!", "Красиві чортівки", "зараз набагато крутіше виглядаєте", "Красуні", "і все-таки з кожним роком жінка стає красивіше".

Після участі в шоу "Танці з зірками" Слава Камінська активно підігріває чутки про роман зі своїм партнером Дмитром Дікусаром.

Так, нещодавно слава виклала в мережу провокаційне фото з Дмитром Дікусаром, хореограф ніжно обіймає артистку - здається що вони ідеальна пара.

Під публікацією Слава неоднозначно написала: "Танцюй, поки молода. Мій повернувся❤".