Федір Добронравов придбав величезну популярність завдяки ролі Івана Будька в серіалі "Свати" став улюбленцем публіки завдяки своїй доброті та іскрометному гумору. В акторській справі продовжувачами Федора є два його сини - Іван і Віктор.

Старший син Федора - Віктор актор дубляжу, а так само театру і кіно. Найвідомішою роллю Віктора є роль Феденьки в серіалі "Не родись красивою".

Зараз акторові 37 років, крім популярної ролі кур'єра Феді актор так само знімався в стрічках "Дівчина з косою", "Рубіж", "Стрільців" та інші.

Молодшому синові Івану 31 рік, і він дуже схожий як на старшого брата, так і на свого батька. Правду кажуть шанувальники - Добронравови всі на одне обличчя. Він вирішив не зраджувати сімейній справі, і теж займається акторською діяльністю. Здобув широку популярність Іван Добронравов після участі в драмі "Повернення", знятої 17 років тому.

До слова, один з синів Добронравова з'явиться в сьомий сезоні, зображуючи молодого Івана Будька.

Раніше портал "Українці" публікував фото молодого Федора Добронравова.

В молодості актор носив вуса і мав вольові риси обличчя. Однак в той же час він був романтиком.

Фото Добронравова в молодості
Фото Добронравова в молодості

Фото Добронравова в молодості
Фото Добронравова в молодості

Фото Добронравова в молодості
Фото Добронравова в молодості

Навіть сьогодні актор випромінює енергію і креатив. В молодості він не прагнув до багатства і слави. Це золоте правило, яке Добронравов використовує у своїй роботі кожен день.