Співачка і телеведуча Оля Цибульська відверто розповіла, що зраджувала майбутньому чоловікові з колишнім учасником "Танців з зірками" Олександром Прохоровим.

"- Це був нелегкий період у нашому житті. Але він був. З'явився Саша. Це була якась магія. Він такий самець - високий, красивий, талановитий, харизматичний, вихований і інтелігентний", - зізналася вона в інтерв'ю "Зірковому шляху"

У той час коли Оля Цибульська починала сольну кар'єру, то стала набирати балет. Тоді на кастингу і з'явився Саша. Але через занадто високий зріст хлопця не взяли. А через рік Оля знову зустрілася з ним, коли в її колективі захворів один з танцюристів.

Оля Цибульська та Олександр Прохоров
Оля Цибульська та Олександр Прохоров

"- І я трохи розгубилася... У нас був цілий вечір для прогулянки по місту. Ми спілкувалися, пили капучино, дивилися фільм "Сніданок у Тіффані". І в принципі, поснідали ми теж разом", - зізнається Оля.

У той момент співачка зустрічалася з майбутнім чоловіком. Але через роман з Сашею стала віддалятися від нього.

"Ми не так часто стали телефонувати, і він зрозумів, щось пішло не так. Він написав мені листа від руки та в ньому були два квитки. З "Борисполя" в Париж", - каже артистка.

Тоді співачка сказала Саші, що їде до Франції на гастролі. І вони вирішили, що на цьому все - продовження не буде.

"Ми перестали спілкуватися, перестали бачитися. Я полетіла в Париж і звідти повернулася вагітною. Наш Нестор трошки навіть картавить, тому що він приїхав з Франції", - згадала Оля.

Оля Цибульська з майбутнім чоловіком у Парижі
Оля Цибульська з майбутнім чоловіком у Парижі

А через час Оля знову зустрілася з Сашею. Але, запевняє, тільки заради роботи: хлопець знімався в її кліпі"Дівчинка".

Інтерв'ю співачка згадала так само й у своєму Instagram.

Виклавши спільне фото з Олександром Прохоровим співачка зазначила що їй не чуже нічого людське.

"Я не робот, я жінка. І емоції часто сильніше розуму. І знаю що у вас так само тому що кожен день отримую від вас повідомлення в Директ", - написала артистка в описі до посту.