Популярна українська реперка alyona alyona вважається зараз найцікавішою молодою виконавицею за версією "The New York Times". Колишня вихователька дитячого садка впевнено "увірвалася" в українську реп-індустрію та підкорила всіх своїми відвертими та щирими піснями. Співачка обожнює спортивний стиль одягу і, навіть, на світські заходи, зазвичай, одягає спортивний костюм.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

Днями, в інстаграмі реперки з’явилися незвичні світлини, на яких alyona alyona зображена у надзвичайно жіночному вбранні.

"Людина має багато різних облич... Усі звикли вішати ярлики та судити людей по зовнішності, робити висновки про те, хто вони, лише по тому, як вони виглядають. Але, чи полюбили б ви мене, якби в першому кліпі я виглядала ось так?" - написала в дописі співачка.

Публікація Alyona Alyona
Публікація Alyona Alyona

На чорно-білих фотознімках відома реперка зображена з прямим волоссям. На фотосесію зірка одягла чорне вбрання. Взута alyona alyona у білі туфлі на високих каблуках.

Підписники миттєво відреагували на незвичний стиль співачки та зазначили, що в такому образі вона виглядає неймовірно.

"Дуже пасує такий стиль", "В сенсі "полюбили б"? Вже ж любимо", – пишуть шанувальники реперки alyona alyona.

Нещодавно портал "Українці" розповідав про боді-позитивну кампанію реперки.

Молода співачка яка топить за боді-позитив закликала своїх читачок цінити та любити себе такими, як вони є. Звісно, це не скасовує піклування про своє здоров'я - підкреслила Альона Альона - але кожна дівчина має любити себе.