Українська актриса і телеведуча Лілія Ребрик вирішила влаштувати розіграш сукні для своїх улюблених передплатників в соціальній мережі.

Відповідна інформація опублікована на сторінці Лілії Ребрик в Instagram.

На фотографії українська телеведуча постала у вишуканій червоній сукні з відкритою спиною і білих туфлях на великому каблуці.

"ХОЧЕШ грати Неймовірну червону сукню з відкритою спиною, як на мене?",- поцікавилася актриса у своєї публіки.

Крім цього, Лілія поділилася тим, що потрібно зробити для того, щоб роздобути дане гарне плаття, опублікувавши умови.

"УМОВИ РОЗІГРАШУ ПРОСТІ:†1. Підписатися на сторінку бренду моєї силуетної сукні ❤️✅2.Підписатися на сторінку Pr brand manager ✅3.Познач свою подругу під цим постом в коментарях.",- підписала свою публікацію українська ведуча.

Також вона уточнила і те, що сторінки учасників повинні бути відкриті до кінця конкурсу, який триває 24 години.

"ВАША СТОРІНКА ВИННА БУТИ ВІДКРИТА ДО ЗАКІНЧЕННЯ КОНКУРСУ!Конкурс триває плюс мінус 24 години ☺у будь-який момент скажу стоп! І той, чий коментар виявиться НАД моїм, виграв! Приз-неймовірна сукня", - повідомляє Лілія Ребрик.

Даний пост викликав інтерес у фоловерів української телеведучої. Крім цього, відписники поділилися думкою про зовнішність Лілії.

"Ох красуня😍 👍", "ти виглядаєш в ній шикарно!!👏 ", "Ві просто красуня💯 🔥", - прокоментувала аудиторія.

Нагадаємо, що українська телеведуча Лілія Ребрик розповіла українській публіці про свій улюблений напій і про те, як його приготувати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча Лілія Ребрик похвалилася своїм пікантним вбранням, опублікувавши фотографії в соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що Лілія Ребрик поділилася знімками зі свого сімейного життя.