Незважаючи на те, що основна кількість відгуків на PS5 була позитивною, PS5 одного користувача YouTube, здається, спонтанно померла.

Багато журналістів, які отримали консоль заздалегідь зазначають, що не побачили ніякиих багів та несправностей.

PlayStation 5
PlayStation 5

Дехто навіть зазирнув усередину, щоб побачити, наскільки це справді вдала консоль наступного покоління. Вони радо повідомили, що не виявили жодних несправностей у новій ігровій машині Sony і не спостегірали жодних перегрівів, про які повідомляли деякі.

І ніхто не чув нічого поганого про нову консоль PlayStation 5, за винятком одного користувача YouTube.

ACG (що розшифровується як Angry Centaur Gaming, також відомий як Джеремі Пентер) - це користувач YouTube, який часто переглядає нові та майбутні ігри. Маючи понад 700 000 підписників на YouTube, він точно є тим, кого ви б назвали впливовим фактором, тому йому вдалося отримати нову консоль для попереднього перегляду PlayStation 5.

PlayStation 5
PlayStation 5

На жаль для ACG, він так і не отримав можливості насолодитися своєю PS5. Вчора він повідомив, що його попередня версія PlayStation 5 була "на 100% мертва".

"У мене виникали проблеми з відновленням сховища, про які повідомляли інші, але мої переростали у повні помилки та мережеві проблеми/завантаження", - написав ACG на початку своєї теми в Twitter. - "Ми з Sony працювали над усуненням неполадок, коли PlayStation 5 повністю загинула".

PlayStation 5
PlayStation 5

ACG пообіцяв роздати попередню версію PS5 на конкурсі, поки він чекає на свою власну покупку. Але тепер йому доведеться віддати переможцю свію власну PS5. Адже тепер блогер чекає, поки Sony надішле йому нову консоль поштою. Останнім підписникам Patreon, які очікували деякої внутрішньої інформації про PS5, повертають кошти.

Раніше повідомлялося про про одну PS5, яка перегрілася, але це було тому, що Best Buy застряг у пластиковому контейнері без повітря.

PlayStation 5
PlayStation 5

Також ходили чутки про те, що деякі серії Xbox раптово задимлювалися, але, схоже, це пов’язано з несанкціонованим використанням вейпу.

Тож, немає причин підозрювати, що будь-яка консоль наступного покоління буде чим завгодно, крім того, що обіцяють обидва виробники - гігантський стрибок вперед для домашнього ігрового обладнання.