Ось уже більше двох років журналісти намагаються розібратися, що ж насправді сталося між відомим російським хореографом, продюсером і танцюристом Мігелем і примадонною російської естради Аллою Пугачовою.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

Свого часу артист поскаржився на те, що під час зйомок проекту «Різдвяні зустрічі» Алла Борисівна дозволяла собі занадто багато.

Скаржився танцюрист і на ті часи, коли він співпрацював з Пугачовою, відзначаючи, що працювати з однією з найвідоміших російських зірок було досить непросто, а тому навіть згадувати про ті часи йому неприємно.

Як би там не було, але через деяку недомовленість журналісти періодично змушують Мігеля коментувати цю давню історію, незважаючи на те, що сам артист неодноразово відмахувався від пропозицій розповісти подробиці.

Так, зовсім недавно в інтерв'ю youtube-каналу PEOPLETALK йому знову було поставлено відповідне питання з пропозицією згадати події тих років.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Ведуча вирішила дізнатися, що ж насправді сталося у Мігеля з Пугачовою на різдвяній зустрічі?

"Там була жесть. Там жесть була, в якій я не захотів брати участь. Після цього я пообіцяв собі, що ніколи більше не буду працювати з Аллою Борисівною, хоча після цього вона зверталася до мене з пропозицією. Це вже її стиль життя-Пугачова знаходиться в такому віці, в якому з нею можуть працювати тільки ті люди, які "при ній". Я бачив артистів, цілий ряд артистів, які стояли, опустивши голову, і яких Пугачова відчитує. І потім до мене всі підходять з фразою"Мігель, не звертай уваги, все нормально". Це для вас все нормально, для мене – ні. Я, звичайно, доробив свою роботу до кінця, І сказав Аллі Борисівні спасибі. Вона відповіла:"Ну так, ти, звичайно, норовливий". Ну вибачте, який є», - розповів Мігель.