Колишня учасниця популярного українського шоу "Від пацанки до панянки" Анастасія в черговий раз порадувала своїх фанаток, опублікувавши відео в соціальній мережі. На даному відео зірка Instagram відповідає на питання однієї зі своїх підписниць щодо хейта на її адресу.

Відповідне відео розміщено на сторінці Анастасії в Instagram.

Ексцентрична дівчина досить таки активно проводить час в соціальній мережі, де публікує різні відео. Незважаючи на зухвалу зовнішність Анастасії, а саме на її величезні губи і не менш великі щоки, підписниці захоплюються нею і вважають її вельми мудрою.

Саме тому в її соціальній мережі частенько з'являються різні питання, які пов'язані з чоловіками і відносинами. Але цього разу одна з підписниць уточнила у Анастасії, як вона реагує на негатив в її бік.

"Вам напевно пишуть негатив про вас. Ви реагуєте на це? Баните? Відповідає?",- поставила запитання підписниця Анастасії.

Скріншот зі сторінки Анастасії в Instagram
Скріншот зі сторінки Анастасії в Instagram

Екстравагантна блогерка не перестає відповідати на питання, що цікавлять фанаток, тому чергове звернення однієї з підписниць не залишилося без її уваги.

"Не відповідаю або відповідаю позитивно, тому що мені смішно. До речі, бувають дуже смішні хейтерські коментарі, це правда, бувають дуже смішні, так що реально від душі смішно. А бувають такі злі... тільки це їхня проблема, а не моя", - відповіла з посмішкою українська зірка Instagram.

Нагадаємо, що зірка Instagram Анастасія показала свій унікальний образ українській публіці і багатотисячним фанатам в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український блогер Сергій Наумович розповів українцям про ситуацію екс-президента Петра Порошенка.