В української актриси Ольги Сумської стався викидень під час зйомок чергового проекту. Про це повідомила на передачі "Вечеря з Дороті".

"Я могла народити ще дитину. Так. Я була вагітна і втратила дитину на зйомках, на ранньому терміні, на дуже ранньому терміні. Але я знала, що вагітна», — сказала Ольга Сумська.

Ольга Сумська з доньками
Ольга Сумська з доньками

Тоді вона знімалася одночасно в трьох проектах. При цьому молодшій дочці актриси було всього три роки.

Ольга зазначила, що вона зараз дуже шкодує про подію. За її словами, діти-це і є справжнє щастя.

Сім'я Ольги Сумської
Сім'я Ольги Сумської

"Ось про це я шкодую. Дуже шкодую. Діти-найпрекрасніше, що є в житті жінки. Безумовно, треба народжувати, це велике щастя, коли у тебе є троє-четверо дітей. Це те, чого мені не вистачає сьогодні", - зізналася Сумська.

Раньше Українець писали, що популярна українська актриса Ольга Сумська активно веде свій мікроблог в Instagram і часто виставляє фотографії з різних цікавих заходів. Також, артистка любить показувати свою сім'ю і регулярно присвячує свої повідомлення саме своїм близьким людям.

Отже, днями на сторінці Ольги з'явилася фотографія, яку відразу активно почали обговорювати фоловери. На знімку Сумська з'явилася зі своєю донькою-Антоніною Паперною.

Нагадаємо, що дівчина народилася в шлюбі Ольги Сумської і актора Євгена Паперного. Тридцятирічна Антоніна перебуває в цивільному шлюбі з актором Володимиром Ягличем і виховує двох дітей.

Ольга Сумська поділилася зі своїми шанувальниками спільним фотознімком, на якому вона з донькою виглядають, як дві сестри. Шанувальники відзначили, що між дівчатами абсолютно не помітно різниці у віці.