Скандальна українська телеведуча і журналістка Оксана Марченко опублікувала новий пост, в якому розповіла про стан здоров'я собаки на прізвисько Кася, яку вона ставить на ноги.

Відповідний пост з'явився на особистій сторінці знаменитості в «Instagram».

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Зазначимо, безпритульна тварина Марченко прихистила у себе вдома. Крім цього, дружина скандального політика Віктора Медведчука подбала про те, що б відновити зір касі і зробити протез, що б тварина могла пересуватися.

"Доброго ранку, друзі! Я давно вам не розповідала про касі. Виправляти. У нас все добре, собачка в порядку. Правда, трохи "мажорит". Гуляємо, але поруч неодмінно повинен бути «шезлонг». Коротше, все чудово, але ми ж знаємо з вами, що краще все-таки попереду!» ,- написала під відео Марченко.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Шанувальники української знаменитості писали, що у неї велике і добре серце. Всього публікацію оцінило близько 300 тисяч користувачів мережі.

"Велике у вас серце«," величезне спасибі вам за все добро, яке ви робите. Вам обов'язково все повернеться", "дуже миле і зворушливе відео вийшло", - писали шанувальники.

пост Оксани Марченко в Instagram
пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, раніше Марченко прокоментувала смерть популярного сатирика Михайла Жванецького.

Зокрема, дружина скандального політика Віктора Медведчука вказала, що не стало великої людини, проте підкреслила, що вона не вірить у смерть.

Про це Марченко повідала на своїй сторінці в «Instagram». Так, за словами Оксани, люди не просто вмирають, вони продовжують жити в іншому вимірі.