В інтерв'ю програмі «ЖВЛ» українська співачка Тіна Кароль розповіла, як раніше тримала образу на студію «Квартал 95».

Виконавиця вказала, що тоді її образив виступ коміків.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

"У них була сцена про пісню "Ніченька". І в той момент я не те, що образилася, але мені було неприємно. Пам'ятаю, як хлопці говорили:"Тіна, ми нічого такого не мали на увазі". А зараз я навчилася все сприймати легше", - висловилася знаменитість.

«Образлива така. Там взагалі ображатися нема на що", " Тіна, взагалі стала себе вважати зіркою світового масштабу. Задзвонила, вульгарно-одним словом«,» на скривджених воду возять", - писали люди в коментарях під відео.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Раньше Українці писали, що народна артистка України, телеведуча і прекрасна співачка Тіна Кароль, знялася для першого в нашій країні видавництва "VOGUE UA".

Відомо, що дана Українська книга присвячена успішним українкам, в яку також потрапила Тіна, крім цього, вона знаходиться на головній обкладинці.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Тіни Кароль в Instagram.

Відомо, що українська телеведуча є однією з найуспішніших жінок України. Вона володіє величезним талантом, сильним голосом і шикарною зовнішністю.

На фотографії телеведуча показала себе в ефектному образі, одягненій в один топік і колготки сірого кольору, не приховуючи своєї стрункої і соковитої фігури.

"Обожнюю вас !!ви така гарна ❤️😘", "Tina😍😍😍😍😍😍😍😍", "Супер 👌", "Красива", "❤💋😘Красуня", "😻🔥 дужееее красивоо", "Wonderful! 😍 ❤ ️ 😍 ", "Красива кролиха 🔥", - прокоментувала аудиторія, підписана на зірку Тіну Кароль.