Те, що позбавило комахи можливості літати, зробило його одним з найбільш "сильних" істот на планеті.

Про відкриття повідомив науковий журнал Nature.

Вчені, які займаються вивченням і розробкою нових властивостей матеріалів, зробили відкриття, яким зобов'язані "диявольському жуку-броненосцю", повідомляє Daily Mail. Вивчаючи його панцир, вони розробили новий тип кріплення для авіаційних двигунів.

Диявольський жук
Диявольський жук

Справа в тому, що комаха витримувало пікове навантаження в 149 ньютонів — це тиск в 39 тисяч разів перевищує власну вагу жука. Іншими словами, стало зрозуміло, чому ці комашки залишаються неушкодженими, коли їх переїжджає автомобіль.

Диявольський Броненосець (Phloeodes diabolicus) мешкає в Північній Америці. Про те, що його екзоскелет один з найміцніших у світі природи, було відомо давно, але залишалося загадкою, як саме еволюція досягла такого результату.

броненосний жук не літає, тому він не легкий і швидкий, а більше схожий на невеликий танк. Це Його спосіб виживання: він не може полетіти, тому при нападі просто залишається на місці, а його панцир витримує атаки, поки хижак не здасться Девід Кісайлус

Диявольський жук
Диявольський жук

Саме матеріалознавці з'ясували, як саме поводиться структура панцира під час сильного тиску. Виявилося, що він не розколюється через шви мозаїчного типу, які утворилися в результаті затвердіння і зрощування його надкрильев. Тобто те, що зробило жучка відносно безпорадним, в довгостроковій перспективі стало його перевагою. При сильному впливі панцир розшаровується, але залишається цільним.

Саме цей прорив дав можливість вченим і інженерам розробити більш надійний і міцний матеріал для кріплень авіаційних двигунів. Той же підхід, який еволюція застосувала у випадку з "диявольським жуком", вчені використовували при розробці нового типу вуглецевого волокна. Випробування показали, що такі кріплення витримують набагато більші навантаження в порівнянні з існуючими зразками.