Романи Петра Чернишова, про які шепочуться в шоубізі, можуть підірвати хитке здоров'я Анастасії Заворотнюк.

Останні новини про поліпшення стану виписаної додому Анастасії Заворотнюк надихнули її шанувальників. Здається, хвороба почала відступати. Актриса, яка більше року лікувалася від раку і пропала на весь цей час з публічного простору, мріє знову зніматися в кіно і найближчим часом збирається повернутися на телебачення.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Однак спочатку "прекрасній няні" треба до кінця відновитися і повернути собі колишню зовнішність. За словами друзів, Настю зараз важко впізнати, але вона вірить, що зможе впоратися і з цією проблемою.

Куди більшу тривогу у близьких Заворотнюк викликають злі язики, які можуть донести їй про поведінку чоловіка Петра Чернишова в той час, поки дружина лежала в лікарні.

- У свій час у світській тусовці посилено повзли чутки про інтрижки Петра Чернишова при лежачій зірковій дружині, – говорить відомий клінічний психолог і сексолог Олена Перелигіна.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Багато хто в кулуарах шепотілися, що Настя вже не жилець, а Петя зі своїми сексуальними апетитами не проти покуштувати свіжого "м'яса".

Мовляв, він не гребує близьким спілкуванням з симпатичними дівчатами. Нібито багато підступних спокусниць знаходять віддушину в його скорботних обіймах. Але ж на той момент не було абсолютної ясності щодо майбутнього розвитку хвороби всіма улюбленої Насті.

Олена Перелигіна вважає: навіть якщо і допустити, що зради були, то в цій ситуації навряд чи варто засуджувати Петра Чернишова.

- Багато чоловіків і навіть жінки в такій ситуації вирішують сходити наліво, – пояснює сексолог. - Адже задовольнити свої інтимні фантазії з дружиною не представляється можливим.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Це зовсім не означає, що пройшла любов. Навпаки! На стороні вирішуються питання фізіологічної сфери, а любов і душа як і раніше належать тимчасово недієздатній половинці.

Втім, Перелигіна не вірить, що Петро міг зраджувати Насті. Але світські левиці продовжують розпускати чутки.

- Я переживаю, що, вийшовши у світ, Заворотнюк може отримати багато зайвої важкої інформації, яка послужить серйозним ударом по її незміцнілій психіці і згодом накладе відбиток на здоров'я! - зітхає Олена. - Вона швидше за все зіткнеться з звістками від "доброзичливців" про адюльтерів чоловіка. Наскільки ця інформація правдива, ніхто не знає, а її вплив викличе важку травму в душі актриси, і вона може не оговтатися від неї.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Раджу близьким не поспішаючи підготувати Настю до виходу в люди і врахувати всі вищеописані мною небезпеки. Петру потрібно буде перший час скрізь супроводжувати дружину і нікого зайвого до неї не підпускати, щоб уникнути просочування непотрібної і шкідливої інформації. Чи можливо це при його щільному графіку? Не впевнена.

Але сім'ї доведеться повністю поміняти уклад життя, щоб адаптувати зоряну хвору до нового життя. Оточити її увагою і турботою.

Прелигіна адресує рекомендації і персонально Петру Чернишову.

- Петру раджу більше займатися сексом з власною дружиною – продовжує Олена. - Кажуть, що Настя змінилася зовні, і хвороба відбилася на її красі. Хороший інтим омолоджує, покращує кровотік в тканинах і обмінні процеси, оздоровлює, активує гормональну сферу і дає приплив ендорфінів – гормонів задоволення. Тобто Петро своєю любов'ю створить всі умови для Настиного щастя, і його увага поверне їй віру в життя і гармонію у стосунки зоряної пари.