Новини про позитивну динаміку в стані Анастасії Заворотнюк сколихнули світську тусовку.

Зараз, після виписки з лікарні, актриса знаходиться разом з сім'єю в своєму підмосковному будинку в елітному котеджному селищі Крекшино.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За словами друзів сім'ї, Заворотнюк змінилася зовні через перенесені процедури, але вже відчуває себе набагато краще і зберігає бадьорість духу. Кажуть, актриса мріє знову повернутися на екрани ТБ.

Коли ж Заворотнюк розповість правду про боротьбу з раком і останні новини про своє нове життя? У якій програмі відбудеться тріумфальне повернення "прекрасної няні" на ТБ?

За інформацією російських ЗМІ, незабаром актриса планує з'явитися в декількох ток-шоу. Однак клінічний психолог Олена Перелигіна радить Заворотнюк почекати з поверненням до активного суспільного і світського життя.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

- Насті Заворотнюк краще поки залишатися вдома – - вважає Олена Перелигіна. - Таким чином вона вбереже себе від психологічної травми.

Підвищена увага, нескінченні розпитування про здоров'я Насті поки ні до чого. Ослаблений хворобою організм може дати збій.

Наші спільні друзі весь час цікавляться станом улюбленої актриси. Дійсно, вона потихеньку йде на поправку. Тому всі обережно тримають кулачки за її здоров'я.

Як з'ясували російські ЗМІ, Заворотнюк, як тільки їй дозволить стан здоров'я, може дати велике інтерв'ю Андрію Малахову.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Актриса і телеведучий багато років дружать. Анастасія повністю довіряє ведучому "Прямого ефіру". Саме йому, ймовірно, і відкриє душу Заворотнюк. Адже розмова напевно буде нелегкою для обох і буде стосуватися досить тонких матерій...

Не виключено, що інтерв'ю Малахова і Заворотнюк відбудеться не в звичайній обстановці «Прямого ефіру» із запрошеними експертами, а пройде або в порожній студії у форматі тет-а-тет, або на нейтральній території, або вдома у Анастасії.